Ogłoszenia - Chrystus Król

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Informacje
W przypadku braku aktualnych ogłoszeń, wcisnąć przycisk F5.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXII NIEDZIELE ZWYKŁĄ– (2018-11-11)

1.  Dziś przeżywamy 100-ną rocznice odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości.  Msza Św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 1200. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszej Ojczyźnie, dziękujmy Panu Bogu za Dar  Niepodległości.

2. Również dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Marcin. Życzymy ks. Marcinowi błogosławieństwa Bożego, wszelkich łask w posłudze kapłańskiej oraz opieki patrona św. Marcina.

3. Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

4. Dzisiaj na Mszę Św. o godz. 1700 Wspólnota SYCHAR zaprasza małżeństwa przeżywające kryzys, trudności w małżeństwie. Po Mszy Św. w sali św. Jana Pawła II  odbędzie się spotkanie wspólnoty.

5. Duszpasterstwo kobiet diecezji bydgoskiej zaprasza kobiety chcące włączyć się w prace duszpasterstwa na pierwsze spotkanie 12.11 na godz. 1800 na Mszę Św. w kaplicy MB Częstochowskiej, a po niej w Sali św. Jana Pawła II odbędzie się konferencja pt. „Kobiety w Biblii” oraz rozmowy na temat kształtu duszpasterstwa kobiet w diecezji.

6. Stowarzyszenie MB Patronki Dobrej Śmierci, zaprasza we wtorek 13.11 o godz. 1630 do kaplicy MB Częstochowskiej na modlitwę przed wystawionym Najśw. Sakramentem w intencji grzeszników i za konających.

7. Również we wtorek Grupa Modlitwy św. O. Pio zaprasza na Nieszpory w intencji  zmarłych członków Grupy do kaplicy MB Częstochowskiej po Mszy Św. o godz. 1800.

8. W środę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

9. Ks. bp Jan Tyrawa zaprasza na wykład dr Mileny Kindziuk pt. „Ostatnie godziny ks. Jerzego Popiełuszki”, który odbędzie się 23.11 o godz. 1900 w auli WSD w Bydgoszczy – ul. Grodzka 18.

10. Duszpasterstwo Kolejarzy zaprasza na Mszę Św. w intencji pracowników kolejnictwa 25.11 o godz. 1215 w kościele NSPJ w Bydgoszczy.

11. Parafia katedralna zaprasza na katechezę przedmałżeńską od 3.12.. Spotkania odbywać się będą w sali parafialnej przy ul. Farnej 10, o godz. 1800.

12. Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza 14.11 na godz. 1800 do auli Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Nowodworskiej 17 na wykład dr Ewy Puls pt. Rola nauczycieli w wychowaniu patriotycznym bydgoskiej młodzieży w II Rzeczpospolitej.

13. W ubiegłą niedzielę na Dar Serca dla rodzin ubogich i bezrobotnych zebrano 1181zł – Bóg zapłać! Dzisiejsza taca jest przeznaczona na spłatę raty za instalację ogrzewania kościoła, jego funkcjonowanie i konserwację. W przyszłą niedzielę do skarbon będzie można złożyć ofiary na Radio Maryja.

14. Módlmy się za zmarłych którzy odeszli do Pana w minionym tygodniu:
+Maria Gonia, +Jerzy Lenczewski, +Felicja Wilkowska, +Eugeniusz Bonikowski, +Marian Wojtynowski

15. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego