Ogłoszenia - Chrystus Król

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Informacje
W przypadku braku aktualnych ogłoszeń, wcisnąć przycisk F5.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE W UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW. (2018-05-20)

1.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej. Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
 
2. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Św.
 
3. Dzisiaj w Niedzielę dzieci klas III przystąpią do I-ej Komunii Św., w dwóch  grupach: I – o godz. 900 (SP62), a II o godz. 1200 (SP48). W tygodniu dzieci te będą uczestniczyły w wieczornych Mszach Św. i nabożeństwach majowych do piątku włącznie.

4. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w tygodniu są odprawiane po Mszy Św. wieczornej a w niedziele o godz. 1600.
 
5. W poniedziałek przypada święto Matki Kościoła. Jest to dzień odpustu w sąsiedniej parafii. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 1800.
 
6. We wtorek po wieczornej Mszy św., o godz. 1900 w salce odbędzie się nauka dla narzeczonych z księdzem.
 
7. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. wieczornej.

8. Również w środę Grupa Modlitwy św. O. Pio zaprasza o godz. 1700 na spotkanie w salce w Domu Parafialnego a następnie na Mszę Św. o godz. 1800.
 
9. Ks. Henryk Berka wraz z kolegami kursowymi odprawią Mszę Św. dziękczynną za 59 lat posługi kapłańskiej w naszym kościele, w najbliższy czwartek 24 maja o godz. 1100 – zapraszamy.

10. W czwartek o godz. 1800 w Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana zostanie odprawiona Msza Św. w intencji o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Po nabożeństwie majowym odbędzie się w salce na plebanii spotkanie członków Stowarzyszenia Wspierania Powołań i pragnących przystąpić do Margaretek modlitwy w intencji ks. Marcina Szustera.
 
11. W piątek na Mszę Św. o godz. 1800 zapraszamy w imieniu ks. Jarosława Lawrenza należących do wspólnoty Cudownego Medalika i tych, którzy chcieliby do niej dołączyć. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.
 
12. W przyszłą sobotę o godz. 1000 w katedrze bydgoskiej ks. bp Jan Tyrawa udzieli sakramentu święceń kapłańskich naszemu parafianinowi dk. Marcinowi Szusterowi. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości i do modlitwy w intencji diakonów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu kapłaństwa.
 
13. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Trójcy Najświętszej – która  kończy czas Komunii Św. wielkanocnej. O godz. 1200 Prymicyjną Mszę Św. odprawi  ks. Marcin Szuster. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.

14. Stowarzyszenie MB Patronki Dobrej Śmierci organizuje jednodniowy wyjazd do Górki Klasztornej – na Dzień Skupienia, w sobotę 9.06. Koszt 25zł. Zapisy w biurze parafialnym. Wyjazd o godz. 730, powrót około godz. 1700. Jest 16 miejsc wolnych.

15. W ubiegłą niedzielę na spłatę raty instalacji ogrzewania kościoła i jego funkcjonowanie zebrano – 8575zł – Bóg zapłać! Dziś do skarbon można złożyć ofiary na obiady dla dzieci z ubogich rodzin ze szkół nr 48 i 62.

16. Zapowiedzi przedślubne:
     Bartosz Lasko, st.w. z Bydgoszczy – Katarzyna Bendasiuk, st.w. z Bydgoszczy – z.2

17.Módlmy się za zmarłych, którzy odeszli do Pana w minionym tygodniu:
+Waldemar Wielgat, +Włodzimierz Tabaczyński, +Zbigniew Zieliński, +Mariusz Ozorowski, +Teresa Drzewiecka

18. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, życzymy wiele łask Boga i opieki ich patronów.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego